Premie voor een huwelijksjubileum
Ben je 50, 60, 65 jaar of langer getrouwd? Proficiat!
Als jubilaris krijg je geschenkbonnen van de gemeente die je kunt besteden bij handelaars in Lievegem.
Je hoeft hiervoor zelf niets aan te vragen. Als jubilaris ontvang je automatisch een brief van de gemeente met meer informatie.
Hoe ontvang je je geschenkbonnen?
Delegatiebezoek: Wie dat wenst, kan een delegatie van het college van burgemeester en schepenen thuis of op een andere locatie in Lievegem ontvangen ter gelegenheid van de huwelijksverjaardag.
Afhalen of bezorgen: Wil je liever geen bezoek? Dan kun je de geschenkbonnen afhalen bij team onthaal in een van de drie contactpunten of laten bezorgen vanaf de datum van je huwelijksverjaardag.
De jubilarisviering
Koppels kunnen er voor kiezen om deel te nemen aan een gezamenlijke jubilarisviering op het gemeentehuis. Alle jubilarissen ontvangen vooraf een brief met meer informatie over deze viering. Om je privacy te beschermen, vragen we vooraf toestemming voor de aanwezigheid van de pers tijdens de viering.
Foto's van de viering
Tijdens de viering is er altijd een gemeentelijke fotograaf aanwezig om mooie herinneringen vast te leggen. Klik hier om de foto's van vorige vieringen te bekijken.